Leden 2017

Pyžama - aby se Vám lépe spalo

31. ledna 2017 v 19:20 | Poppy |  Zaujalo mně
Čauky ! Chladné počasí je na postel jako dělané . Někteří lidé nosí jen staré kalhoty a tričko , zvláštˇ muži . To je ale škoda , eexistuje výběr pyžam jak pro dámy , tak pro pány . A jsou pěkné ! Mám většinou pyžama , co mi kdysi dala babička k vánocům a plandají , jsou větší . Mám s krátkým rukávem na teplejší měsíce a s dlouhým na ty chladné . Taky mám bez rukávů dvě , sady , na léto . Taky pyžamo s Bonprixu fialové s motivem bílých sov , mám ráda sovy a pyžamo je taky pěkný . A co Vy a pyžama ? Těším se na příspěvky . Dobrou noc : ) ( Fotka je ilustrační ) .

Dámské bambusové pyžamo ROZALIE - Velikost: L, Barva: Lososová

Emilia Clarke

31. ledna 2017 v 19:03 | Poppy |  Hvězdy, co mně baví
Emilia Clarke (* 23. října 1986, Londýn, Anglie, Spojené království) je britská herečka. Její nejznámější rolí je Daenerys Targaryen v seriálu Hra o trůny.Narodila se v Londýně a vyrostla v Berkshire. Její otec je divadelní zvukový technik, její matka je podnikatelka a mladší bratr studuje politiku. Její zájem o hraní začal, když jí byly tři roky a viděla muzikál Show Boat, na kterém v té době pracoval její otec. Byla vzdělávána na školách St Edward's a Rye St Antony, než studovala na Drama Centre London, kde absolvovala v roce 2009.Zpočátku se objevovala ve školních divadelních hrách, ve dvou na St. Edwards, v deseti na Drama Centre London, v divadelní hře Sense v uvedení od společnosti Company of Angels a v reklamě pro Samaritans. Její první televizní role byly Saskia Mayer v epizodě seriálu Doctors a Savannah ve filmu Trias útočí. Časopis Screen International ji jmenoval jako jednu z "britských hvězd zítřka".

V roce 2010 byla obsazena jako Daenerys Targaryen do fantasy seriálu z produkce HBO, Hra o trůny, který je založený na knižní sérii Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina. Byla obsazena jako náhrada za jinou britskou herečku Tamzin Merchant, která byla nahrazena z nezveřejněných důvodů. Seriál se začal vysílat v dubnu 2011, získal pozitivní recenze a byl rychle obnoven i pro druhou sérii. Za své ztvárnění Daenerys v roce 2011 získala EWwy Award pro nejlepší herečku ve vedlejší roli v dramatickém seriálu a v roce 2013 byla ve stejné kategorii nominována na cenu Emmy.

V roce 2013 si zahrála v novém celovečerním filmu s názvem Spike Island, pojmenovaném po lokaci skeče The Stone Roses z devadesátých let. V březnu 2013 ztvárnila hlavní roli Holly Golightly v broadwayském uvedení novely Trumana Capota, Snídaně u Tiffanyho. Hra měla premiéru 4. března a derniéru 21. dubna. V květnu 2013 bylo oznámeno, že se objeví po boku Jamese Franca ve filmu Garden of Last Days, nicméně natáčení bylo zrušeno. Byla jí nabídnuta role Anastasie Steele ve filmu Padesát odstínů šedi, ale odmítla kvůli nutnosti nahých scén.

V roce 2015 ztvárnila Sarah Connor ve filmu Terminator Genisys, kde se objevila vedle Arnolda Schwarzeneggera, Jaye Courtneyho a Jasona Clarka. V roce 2016 si zahrála vedle Sama Claflina v romantickém dramatu Než jsem tě poznala, založeném na stejnojmenné knize od Jojo Moyes.V září 2012 bylo oznámeno, že chodí s hercem Sethem MacFarlanem. Dne 20. března 2013 bylo oznámeno, že svůj vztah ukončili. Tuto krásku si pamatuju jen z Než jsem tě poznala . Hrála tam suprově a zírala jsem , že v , reálu , je kočka , snad víc , než ve filmu .

Ty brýle jsou děsný

31. ledna 2017 v 18:49 | Poppy |  Styl

Další neznámý muž

31. ledna 2017 v 18:45 | Poppy |  Lana del Ray

Kampak jde ?

31. ledna 2017 v 18:37 | Poppy |  Lana del Ray

Krásné vlasy a řasy

31. ledna 2017 v 18:35 | Poppy |  Styl